koop tickets online
nl fr en

Cercle Brugge is op zoek naar een ‘Sports Nutritionist’

Om het ‘Performance departement’ binnen Cercle te versterken is Groen-Zwart op zoek naar een ‘Sports Nutritionist’. In jouw job hou je je bezig met de voedingsgewoonten van onze spelers en begeleid je hen hierin zowel individueel als collectief.

Jouw kerntaken:

  • Het creëren, ontwikkelen en implementeren van nutritionele strategieën om prestaties en herstel te verbeteren
  • Je geeft voorlichting rond het belang van voeding binnen elitesport
  • Je beoordeelt en evalueert dagelijks de voedingstoestand van de spelers
  • Je voorziet de spelers dagelijks van gepaste maaltijden
Cerle Brugge KSV

Solliciteren:

Geïnteresseerden kunnen voor 9 maart 20222 hun CV en motivatiebrief bezorgen, liefst in het Engels, ter attentie van Head of Performance Eddie Lattimore via eddie.lattimore@cerclebrugge.be

Gerelateerde nieuwsberichten

Cerle Brugge KSV
[VACATURE] Cercle is op zoek naar een Performance Analyst

Cercle Brugge is een voetbalploeg in volle expansie. Om die groei te blijven omzetten in goede resultaten zijn we voortdurend op zoek naar getalenteerde personen om ons hierbij te helpen. Op dit moment is ons Performance Departement op zoek naar een Performance Analyst om het team te versterken. Iets voor jou? Ontdek de jobomschrijving hier!

Performance Analyst

De functie van Performance Analyst rapporteert aan de Head Of Football Development en zal het analyseteam binnen het eerste elftal ondersteunen. De rol bestaat uit het maken van analyses voor wedstrijdvoorbereiding, spelersontwikkeling en het ondersteunen van de ontwikkeling van analyseprocessen binnen Cercle.

Verantwoordelijkheden


Analyse Eerste Elftal

  • Ondersteuning bij de wedstrijdvoorbereidingen van het eerste elftal, het opmaken van dossiers over tegenstanders en bekijken en taggen van wedstrijden en andere belangrijke thema's m.b.t. tactische/stilstaande fases van de tegenstander. Die zaken worden op hun beurt gebruikt in videomeetings voor een wedstrijd.
  • Verzamelen van video's over penaltynemers, stilstaande fases en belangrijke spelers van de tegenstander
  • Animeren van video’s met behulp van Coach Paint voor video meetings
  • Videocontent maken voor groep- en individuele videosessies met behulp van zowel trainings- als wedstrijdmateriaal.
  • Onderzoeken van patronen en trends in stilstaande fases van tegenstanders.
  • Filmen van wedstrijden die niet plaatsvinden in een stadion met Hudl-camera's.
  • Ervoor zorgen dat alle trainingen worden gefilmd met behulp van een vast camerasysteem en/of drone. Alle trainingen moeten worden gecodeerd en geüpload naar hudl.com.
  • Assisteren bij het maken van video's voor zowel het team als individuele posities.
  • Het opzoeken en verspreiden van teamnieuws over aankomende tegenstanders
  • Ondersteuning bieden bij het analyseren van thuis- en uitwedstrijden.
  • Het ondersteunen van de analysewerking binnen het 2e team met betrekking tot kwaliteitscontrole en coördinatie van het filmen van wedstrijden.
  • Helpen bij het beheren van het hudl.com platform voor zowel het 1e team als het 2e team.
  • Alle andere gerelateerde taken op verzoek van de Head Of Football Development of de Sportief Directeur.

 

Vaardigheden


Essentieel

  • In staat om Sportscode te gebruiken
  • Ervaring met hudl.com
  • Ervaring met Coach Paint
  • Ervaring met het maken en bewerken van video's
  • Ervaring met het verzamelen van data en het maken geschreven rapporten
  • Een goed spelinzicht in voetbal en het vermogen om zowel tactische als technische visuele voorbeelden te vinden in wedstrijd- en trainingsbeelden.
  • Het vermogen om inzichten te halen uit datasets
  • Ervaring met het filmen van voetbalwedstrijden
  • Vertrouwd met het werken met een Apple besturingssysteem
  • Een goede communicator die in staat is om zowel individueel als in teamverband proactief te werken.
     

Gewenst

  • In staat om Engels, Nederlands en/of Frans te spreken
  • Ervaring met het gebruik van Statsbomb gegevens
  • Ervaring met Wyscout
  • Ervaring met het filmen van wedstrijden en trainingen met behulp van een drone

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Cercle Brugge is op zoek naar een Key Account Manager

Om het 'business-to-business'-team binnen het sales- en marketingdepartement te versterken is Cercle Brugge op zoek naar een gedreven Key Account Manager. Als enthousiaste hunter is het jouw verantwoordelijkheid om enerzijds nieuwe partnerships uit te bouwen (vooral op C-level). Anderzijds werk je aan een langetermijnrelatie met de bestaande klanten. Door jouw netwerk en overtuigingskracht slaag je erin om (nieuwe) samenwerkingen af te sluiten.

  • Je segmenteert de markt en gaat op een gestructureerde manier op zoek naar sectoren waarbinnen je partners wil aantrekken. Je werkt een overtuigende salespitch uit, vertrekkende van de noden van de klant. Je weet je als geen ander in te leven in de wereld van de klant/prospect en de troeven van Cercle Brugge uit te spelen.
  • Je gaat, in overleg met de Commercial & Marketing Director, na welke partners interessant kunnen zijn en doet een beroep op het bestaande Cercle netwerk en je eigen netwerk om afspraken te genereren bij potentiële klanten.
  • Wanneer een eerder partnership werd aangegaan, hou je de relatie warm en denk je permanent na over hoe je toegevoegde waarde kan creëren. Je volgt daarbij de overeenkomsten nauwgezet op en denkt permanent na over creatieve (online & offline) voorstellen en acties om de doelstellingen van de partners te bereiken.
  • Op wedstrijddagen begeleid je jouw aanwezige partners en hun genodigden om hen de best mogelijke ervaring aan te bieden.
  • Je optimaliseert de B2B sales organisatie met professionele opvolgingstools, rapportering en andere met als doel om Cercle Brugge verder te professionaliseren en efficiëntie te bevorderen.
  • Je werkt nauw samen met je collega’s binnen de sales- en marketingafdeling en rapporteert aan de Commercial & Marketing Director.
     

Profiel

  • Je beschikt over een hoger diploma (minimaal Bachelor) bij voorkeur in een bedrijfseconomische of commerciële richting. Je hebt jezelf idealiter al een paar jaar kunnen bewijzen als Key Account of Sales Manager in een B2B context. Je hebt daarbij kennis en ervaring opgedaan in onderhandelen op C-level niveau.
  • Je staat sterk in je schoenen en straalt charisma uit. Je kan het DNA van klanten snel inschatten en weet hierop in te spelen.
  • Affiniteit met de voetbalsector is een must, uitgebreide kennis van de voetbalwereld niet. Ook affiniteit met de mediasector (advertising oplossingen) en de evoluties is een belangrijke vereiste.
  • Je bent een ondernemer, hanteert een proactieve aanpak en je steekt graag de handen uit de mouwen.
  • Je bent marketing-minded en gelooft sterk in het verhaal van Cercle Brugge. Je grijpt alle mogelijke kansen om de organisatie naar een hoger niveau te brengen.
  • Negotiatie kent voor jou geen geheimen. Je weet hoe je deals kan sluiten en hoe het beste in te spelen op de wensen van je prospecten en klanten.
  • Je bent perfect NL-talig en hebt een zeer goede kennis van Engels en Frans. Kennis en ervaring met moderne prospectietechnieken (digitaal) is belangrijk evenals MS Office en CRM-tooling.


Aanbod

  • Cercle Brugge biedt een fijne werkomgeving: het kantoor O-Forty bevindt zich in Oostkamp in een gloednieuw, modern gebouw aan de afrit E40 en op een boogscheut van het Jan Breydelstadion. Je hebt regelmatig ook contact met collega’s die vooral van daaruit werken.
  • Je maakt deel uit van een jong, dynamisch en hecht team waar plaats is voor humor.
  • Alle ruimte om je eigen pad uit te stippelen, in overeenstemming met het team.
  • Een gevarieerd takenpakket en een bruisende omgeving die zichzelf makkelijk verkoopt.
  • Een competitief salaris met variabele verloning op basis van prestaties.
     

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Jong Cercle tegen Olsa Brakel moet volledig worden herspeeld

De competitiewedstrijd van Jong Cercle tegen Olsa Brakel wordt volledig herspeeld op woensdag 30 november om 20h00 in Ruddervoorde. De match werd op 12 november tijdens de rust stopgezet toen de scheidsrechter oordeelde dat hevige mistbanken het zicht te veel belemmerden. De tussenstand was toen nog 0-0.

Wedstrijdtickets van 12 november blijven gewoon geldig op 30 november. Breng dat ticket wel mee, want enkel op vertoon ervan krijg je toegang tot het stadion. Supporters die nog geen ticket(s) hebben kunnen dat ter plaatse aankopen.

Lees meer
Cerle Brugge KSV
Vacature: stagiair journalistieke communicatie

Ter uitbreiding van het communicatiedepartement is Cercle Brugge op zoek naar een stagiair journalistieke communicatie. Tijdens je stage kom je in aanmerking met alle verschillende aspecten en departementen die deel uitmaken van een professionele voetbalploeg.
 

Wat we verwachten:

  • Je staat mee in voor het onderhoud van de Cercle Brugge-website waarbij je content oplaadt maar zelf ook mee nadenkt over contentideeën
  • Je hebt vooral een goede pen en schrijft vlot interviews en artikels uit. Je houdt ervan om zaken op te zoeken en vooral ook te dubbelchecken. Je schrijft vlotte en samenhangende teksten die voor iedereen te begrijpen zijn
  • Je bent proactief en zoekt zelf ook naar leuke inzichten die het contentplan verrijken
  • Je zorgt regelmatig voor updates op de sociale mediakanalen van Cercle Brugge. Je kan daarbij kort en bondig én met de juiste tone-of-voice een boodschap creatief brengen
  • Tijdens wedstrijden van Cercle Brugge sta je het webteam bij waarbij je het liveverslag verzorgt en/of een objectief wedstrijdverslag schrijft
     

Wie zoeken we?

  • Je bent een bachelorstudent journalistiek en/of communicatie en op zoek naar een stage in het kader van een opleiding
  • Je volgt voetbal in het algemeen en meer specifiek de Jupiler Pro League en de Croky Cup nauw op de voet. Je weet wat er leeft binnen het voetballandschap en je volgt mee de trends op.
  • Je bent flexibel en wil graag bijleren: je hebt een always-on mentaliteit en een uitdaging schrikt je niet af.
  • Je schrijft en spreekt perfect Nederlands maar ook Frans en Engels zijn je niet vreemd
  • Een basiskennis van Photoshop is gewenst maar niet vereist. Kunnen werken met Adobe Première is een groot pluspunt.
  • Je hebt een rijbewijs en je kan je vrijmaken in het weekend.
     

Lees meer
Cerle Brugge KSV
[VACATURE] Stagiair(e) keepertrainer 'Jong Cercle'

Voor Cercle Brugge U23, dat onder de naam 'Jong Cercle' in Tweede Nationale zal aantreden, zijn we op zoek naar een stagiair(e) keepertrainer voor een boeiende stage met veel verantwoordelijkheden. Onderstaand takenpakket is slechts een eerste aanzet, taken kunnen worden uitgebreid in functie van profiel en interesse.

Taakinhoud:
 

  • Je ondersteunt de doelmannen van Jong Cercle op wedstrijddag: van opwarming tot mentale begeleiding 
  • 1x per week volg je een training in de voormiddag mee met de keepertrainer van het 1e elftal om de visie te leren kennen
  • In de namiddag geef je training samen met diezelfde keepertrainer bij Jong Cercle

 

Profiel:
 

  • Minimaal diploma Keepertrainer niveau 1 
  • Gezonde ambitie als keepertrainer en wil om bij te leren


Flexibiliteit qua dagen is perfect mogelijk! Indien interesse of vragen, mail naar bart.plasschaert@cerclebrugge.be

Lees meer

Ontvang al het Cercle Brugge nieuws als eerste in je mailbox!