Op de vierde speeldag trof Cercle Brugge thuis Zulte Waregem. Met 5 op 9 had Cercle zijn competitiestart niet gemist en ook nu zette Groen-Zwart de goede resultaten voort. Het werd 3-1. In de eerste helft was Omolo bij de pinken na een flater van de Waregemse keeper Bossut: 1-0. Zulte kwam in de tweede helft terug tot 1-1, maar daarna kon Bruno nog tweemaal de bal tegen de netten knallen. Bongiovanni en De Belder stonden in de basis en vervingen Tormin en Mercier. Voor Cercle was er voorts het weerzien met ex-speler Thomas Buffel, die nu bij Zulte Waregem zijn carrière wellicht afsluit.
In de eerste helft kwam de eerste mogelijkheid voor Groen-Zwart er via Bongiovanni, maar die kon Bruno niet bereiken. Aan de overzijde probeerde Essevee het een paar keer met Harbaoui. Cercle kreeg nog enkele kansjes met Taravel en De Belder, maar voor de thuisploeg was het wachten op het halfuur. Omolo lanceerde een schot en werd afgeblokt door een Waregemse verdediger. Het resulteerde in een hoekschop voor Bongiovanni. De hoekschop belandde bij Bossut, maar de doelman loste al snel de bal uit zijn handen. Omolo profiteerde van de blunder en knikte simpel binnen: 1-0 voor Cercle.
In het begin van de tweede helft probeerde De Belder het met een verre knal. Toch waren het de bezoekers die op gelijke hoogte kwamen via Harbaoui: 1-1. Met nog een groot halfuur te gaan, wisselde Guyot een eerste keer. Mercier mocht Bongiovanni aflossen. Even later werd ook Omolo vervangen door Hoggas.
Na het doelpunt kreeg Zulte Waregem herwonnen zelfvertrouwen en probeerde op voorsprong te komen via Derijck en Bongonda. Maar het was Cercle die de score kon uitdiepen. Na een penaltyfout op De Belder, mocht Bruno de 2-1 binnentrappen.
Als laatste wissel kwam Ueda in de plaats van De Belder. Vijf minuten voor tijd kreeg Mercier een reuzekans op aangeven van Hoggas, maar hij trapte op Bossut. In de extra tijd maakte Bruno het via een counter af voor Cercle: 3-1!
Cercle pakt zo zijn tweede zege van het seizoen én een knappe 8 op 12.