In een uitgeregend Jan Breydelstadion moest Cercle zijn meerdere erkennen in Racing Genk. De bezoekers namen het heft meteen in handen kwamen al in de eerste minuut op voorsprong. Mede dankzij een hattrick van uitblinker Trossard vertaalden de bezoekers hun sterke wedstrijd uiteindelijk in 5 doelpunten. Tormin voor de pauze en Bruno erna brachten Vereniging opnieuw even in de wedstrijd, maar de 2-5 einduitslag maakte de waardeverhoudingen tussen beide ploegen duidelijk.
Op Super Sunday ontving Cercle Racing Genk in de slotwedstrijd van de speeldag. Met de drukke kalender in het achterhoofd deed trainer Guyot geen beroep op Taravel, die niet 100% fit was. Zo vormden Ueda en Lambot het centrale verdedigende duo. Omolo kwam het middenveld versterken, spits De Belder verdween uit de basiself.
De wedstrijd startte dramatisch voor Groen-Zwart. Meteen na het eerste fluitsignaal trokken de bezoekers ten aanval. Een snelle flankvoorzet bereikte Maehle, die Nardi al in de eerste minuut overhoeks te grazen nam. Genk domineerde de wedstrijd en kreeg via Samatta een grote kans om de voorsprong te verdubbelen. De Genkse spits werkte de bal echter van dichtbij over.
Na de vroege opdoffer probeerde Cercle zich weer in de wedstrijd te voetballen. Vanuit de organisatie koos Cercle voor de snelle omschakeling. Na enkele schuchtere pogingen kon Bruno zijn spitsbroeder Tormin op het half uur aanspelen in de zestien. De Fransman bleef kalm en verschalkte Vukovic uit een scherpe hoek.
De gelijkmaker luidde een betere periode in voor Cercle: de organisatie van Groen-Zwart hield Genk goed af en het toonde enkele prima combinaties. Kort voor de rust kwamen de bezoekers evenwel opnieuw op voorsprong. Net buiten de zestien werd de vrijstaande Trossard aangespeeld, die Nardi kansloos liet met een lage schuiver.
Ook na de pauze kwam het eerste gevaar van de bezoekers. Na een lang uitgesponnen aanval schoof Heynen het leer net naast het doel van Nardi. Genk bleef het initiatief nemen en zag dat balbezit ook vertaald worden in een derde doelpunt. Na tien minuten in de tweede helft omspeelde de vrijgespeelde Samatta doelman Nardi, om de bal vervolgens goed terug te leggen op Pozuelo. De Spanjaard liet de kans niet liggen. Cercle reageerde evenwel meteen: Lusamba zette goed druk op centrale verdediger Aidoo en recupereerde de bal in de zone van de waarheid. Bruno was goed gevolgd en kon de bal eenvoudig binnentikken. 2-3 kort voor het uur!
Met invallers Gakpé, Bongiovanni en De Belder bracht Guyot intussen offensieve versterking tussen de lijnen. Maar net op het moment dat de Cerclesupporters zich afvroegen of er ondanks de Genkse dominantie alsnog een stunt in de lucht hing, toonde Trossard zijn klasse. Met twee doelpunt in vijf minuten, de ene al mooier dan de andere, besliste hij eigenhandig de wedstrijd. Tot twee keer toe plaatste de Genkse uitblinker het leer perfect in de rechterbovenhoek van op de rand van de zestien. Met nog tien minuten te spelen lag de wedstrijd in een definitieve plooi.
Ondanks het verweer van Cercle bleken de Limburgers te sterk voor Groen-Zwart en nam ploeg-in-vorm Racing Genk zo de drie punten verdiend mee naar Limburg.