Zondagmiddag 10 februari is Jan Breydel om 14u30 het strijdtoneel voor een sportieve Brugse voetbal(wed)strijd. De ticketverkoop voor de “derby der derby’s” is ondertussen volop aan de gang, zorg dus dat je er zeker ook bij bent om voor het eerst sinds 2015 de derby mee te maken!
Restaurant "Chez Jules" volledig uitverkocht voor Cercle Brugge-Club Brugge
Restaurant “Chez Jules” volledig volzet
Ondertussen zijn er geen cateringformules voor de derby meer beschikbaar. Aan BK12- en flexileden wordt bijgevolg gevraagd hun ticketaanvragen tijdig te doen, gezien de ticketverkoop in de Westtribune (inclusief business seats) zeer vlot loopt.

Derbytickets voor én na Cercle Brugge-Sint Truiden te koop
Om absolute supportersvermenging tegen te gaan én om de veiligheid voor thuis- en uitsupporters te garanderen, kreeg Cercle Brugge instructies om een aangepaste ticketregeling voor de derby te hanteren. Als Cercle Brugge supporter kan je vervolgens op twee mogelijke manieren tickets aankopen:
- Ofwel online, indien je voor dit seizoen 2018-2019 al een ticket online aankocht voor een thuiswedstrijd van Cercle Brugge (met uitzondering van Cercle Brugge-Sint Truiden)
- Ofwel aan de dienst ticketing van het Cerclesecretariaat, waar het per persoon en per identiteitskaart mogelijk is één ticket aan te kopen. Let op: het meebrengen van identiteitskaarten van derden voor de aanschaf van extra tickets is niet mogelijk. Iedere supporter moet zelf naar dienst Ticketing komen, dat aangepaste openingsuren hanteert voor een vlotte ticketverkoop:
Openingsuren ticketing
Zaterdag: 10u tot 12u
Maandag: 13u30 tot 17u30
Dinsdag: 13u30 tot 17u30
Woensdag: 13u30 tot 20u
Donderdag: 13u30 tot 17u30
Vrijdag: 13u30 tot 17u30
